راهنمای بارگذاری مستندات و مدارک در فایل Zip

قدم اول: گزارش فرم های مشخص شده باید همراه با مستندات، مدارک و صورتجلسات مرتبط باشد، به همین منظور در هر قسمت از فرم ثبت نام لازم است این مدارک و مستندات را پیوست کنید.
ابتدا تمام مدارک و مستندات برای موضوع مرتبط را به داخل یک فولدر انتقال دهید. لطفاً توجه داشته باشید تمام فایل ها و همچنین فولدر مربوطه باید با حروف و اعداد انگلیسی باشند، در غیر این صورت ویندوز مراحل فشرده کردن فایل ها را انجام نمی دهد.
 

قدم دوم: بر روی فولدر مورد نظر راست کلیک کرده و از منوی Send to گزینه ی   Compressed (Zipped) Folder را انتخاب میکنیم تا مراحل فشرده سازی انجام شود. فایل zip در همان محل ساخته شده و نمایش داده می شود. لطفاً برای تغییر نام فایل زیپ از حروف انگلیسی استفاده کنید. میتوانید نام فایل زیپ را Jangalban انتخاب کنید.

قدم سوم: حال، با توجه به موضوع مرتبط در فرم ثبت نام، فایل zip مدارک و مستندات را با کلیک بر روی گزینه “فایل ها را انتخاب نمایید” و انتخاب فایل زیپ از روی کامپیوتر بارگزاری کنید. توجه داشته باشید به عنوان مثال در موضوع “جلوگیری از تغییر کاربری، تخریب و تصرف و برداشت بی رویه از عرصه های منابع طبیعی” فقط باید فایل zip مدارک و مستندات مرتبط با همین موضوع را بارگزاری کنید. در تمامی موضوعات دیگر هم روش بارگزاری فایل ها به همین ترتیب می باشد. اگر شما در ۳ موضوع قصد شرکت در جشنواره را داشته باشید، لازم است ۳ فایل zip را به صورت جداگانه در پایین موضوع مورد نظر بازگذاری کنید.

 

قدم چهارم: بعد از بارگذاری تصاویر، از موفقیت آن اطمینان حاصل کنید. در صورت بازگذاری موفق فایل زیپ، نام فایل زیپ مورد نظر نمایش داده می شود. 

 

قدم پنجم: درآخرین مرحله ثبت نام پس از پایان پر کردن فرم ها و بارگذاری فایل های zip بر روی گزینه ارسال کلیک کنید. پیامی تحت عنوان اطلاعات با موفقیت ارسال شدند نمایش داده می شود. 

 

  • لطفا در صورت بروز هرگونه مشکل، یا سوالی در زمینه انجام مراحل ثبت نام، با شماره تلفن های موجود در بخش ارتباط با ما تماس بگیرید. 

 

  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *