سومین جشنواره روز ملی جنگلبان برگزار شد

سومین جشنواره روز ملی جنگلبان با تقدیر از جنگلبانان نمونه منابع طبیعی کشور روز دوشنبه چهاردهم مرداد در سالن غدیر سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور برگزار شد. این جشنواره به همت سازمان جنگل‌ها، توسط تشکل مردم‌ نهاد جمعیت حامیان زمین و حمایت بانک ایران زمین برگزار شد.

در این مراسم لوح تقدیر سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی کشور از رییس سازمان جنگل‌ها و فرمانده یگان حفاظت منابع‌طبیعی کشور به پاس خدمات و فعالیت‌های شایسته در حفاظت از منابع طبیعی کشور به آنان تقدیم شد و مهندس خلیل آقایی نیز لباس جنگلبان را به سردار شرفی تقدیم کرد.

همچنین در این جشنواره از خانم جلیل پیران، همسر امید بویری جنگلبان استان چهار محال و بختیاری به خاطر شرکت در بخش عشق و افتخار تقدیر شد.

اهدای مدال ویژه جنگلبان نمونه، لوح تقدیر، افتتاح حساب ویژه سبز توسط بانک ایران زمین و… از دیگر بخش‌های برجسته سومین جشنواره روز ملی جنگلبان بود.

علاوه بر جنگلبانان نمونه کشوری، از خانواده جان‌نثاران منابع‌طبیعی که در حادثه آتش‌سوزی جنگل‌های مریوان در سال گذشته جان خود را از دست دادند و همچنین از یاریگران و توسعه‌دهندگان پویش ملی #من_هم_یک_جنگلبانم نیز تقدیر شد و به حامیان جشنواره، پیراهن منقش به امضای جنگلبانان نمونه تقدیم شد.

بخش دیگر جشنواره به جنگلبانان افتخاری اختصاص داشت. در این بخش ضمن تقدیر از همیاران طبیعت که داوطلبانه در استان‌های زاگرسی و هیرکانی فعالیت می‌کنند، از کارن کاظمی‌نژاد کودک فعال در حوزه فرهنگ‌سازی منابع‌طبیعی از استان سیستان و بلوچستان نیز تقدیر به عمل آمد.

درباره‌ی hamid484

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *